Yorumlar


Heramıza çok güzel bakıldı sevgiyle eğitim verildi. Köpekte aileler için harika bir yer.

Bursa’da tüm hayvanseverlerin günün rahatlığı ile gidip oturup kahvaltı edip çayını kahvesini içebileceğim harika bir ortam atlara Bursa’daki en kaliteli atlar özellikle Diablo.

Çok harika Allah bol müşteriler versin.

Hülya hanım K9’daydık. Yüzünüz için okulum adına teşekkür ediyorum…

Sizleri gerçekten tebrik ederim böyle Avrupai bir üretim ne teşhir solunuzdan dolayı Allah işinizi rast getirsin kardeşim.

Her gün iş yerime giderken yanından geçiyorum. Lakin hiç uğrama şansım olmadı ama yaptıklarınız takdire şayan. Bence artık siz bu işin ustası değil duayeni olmuşsunuz. Hayırlısıyla evime aldığımda hayranı olduğum Golden Ve sibirya kurduna sizden tercih edeceğim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Bana bir yavru alman kurdu gönderdi, Samsun’da ne kadar köpek eğitimcisi varsa daha böyle bir yavru da karşılaşmadıklarını söylediler. Ona buradan da teşekkür etmek istedim, teşekkürler Naci Bey Samsun’dan onur.

Abim nasıl başlayacağımı bilemiyorum ama 22.03.2014 tarihinde senden alman kurdu aldım ve gerçek olarak Bursa K9 herkeze bilsin ve öğrensin ki köpeklerin harika abi ve iyi ki Nora bana denk gelmiş ve o kadar akıllı ve gerçeği şu ki çok güzel ve harika köpeklerin var abi çok sağ ol inşallah senin sayende köpek köpek sahibi olanlar benim gibi dua ederler abi.

En kısa zamanda İstanbul’dan hem şu güzel Bursa’ya gezmek hem de tatlı yavruları görmek çok isterim.Siz harika bir şirketsiniz.

Çok kaliteli bir yavru sahibi oldum. Çok teşekkür ederim Naci Bey. Yavru almak isteyenlerin güvenle alabileceği bir işletme Türkiye'de böylesi çok zor olur diye düşünüyordum ama sizinle tanıştıktan sonra anladımki Türkiye'de işi gerçekten çok iyi yapan bir işletme varmış. Gönül rahatlığı ile köpeğinizi alabilirsiniz.

Toplam 8 sayfa arasından 2 sayfasını görmektesiniz