Yorumlar


Süper yer

Çok güzel bir ortamı var herkese tavsiye ederim. ...

Gördüğüm en güzel mekanlardan biri. Restoranıyla, petshop ve Binicilik bölümüyle bizlere hizmet sunan Naci beye teşekkürler...

İşletmenizi web'den inceledim çok güzel... nasip olursa hafta sonu ziyaretinize geleceğim(Antalyadan)

Harika biryer, bu akşam oradaydık tavsiye ederim.

Bu gün tesadüfen bu siteyi gördüm çok beğendim ben Hatay Dörtyol dayım .Kısmet olursa Bursaya yolum düşerse mutlaka uğrayacağım satılık olan k9'ların fiyatlarını yazarsanız memnun olurum iyi çalışmalar.

Sitenizi incelediğimde Türkiye de işini gerçekten bu kadar profesyonelce yapan bir köpek çiftliği olduğunu görünce şaşkınlığımı gizleyemedim.Başarılarınızın devamını dinlerim.

Köpeğimi lamadan önce kime sorsam,herkes en iyisi Club K9 diyordu.Bende buradan aldım ve görüyorum ki başarı tesadüf değil.Beni mükemmel bir köpek sahibi yaptığı için başta Naci Beye ve tüm Club K9 ailesine teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Bana göre Türkiye'de de tek geçilecek bir işletme.Bana gönderdikleri Alman Kurdu Trabzonun en güzel köpeği oldu.Buradan Club K9 ailesine tekrar teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.

ben buraya hep gidiyorum çok temiz bir yer herkeze tavsiye ederim önünden gecerken girmeyi unutmayın ve ata binerseniz zara veya hanımağa diye atlar var onlaraa kesinlikle bininiz hanımağaya binemeye ilirsiniz emekli oldu ama deneyin illa önünden geçersiniz yani bursadakiler denemeden geçmeyin bide hayvanat bahçesinide deneyim

Toplam 8 sayfa arasından 7 sayfasını görmektesiniz