Bursa Profesyonel Köpek Eğitimi

30 yıllık birikimimizle köpeğiniz için en iyisini sağlayalım.

       Yaşamımıza ve aile ortamımıza dahil ettiğimiz sevimli dostlarımız, bizlerle birilikte yaşam sürmeye başladıkları günden itibaren eğitim süreçleri başlamış olmalıdır. Kesinlikle bilinmelidir ki,  bizimle birlikteliği başlamadan önce edindiği alışkanlıklar ve davranışlar, onun dünyasındaki doğrulardır. Bizim yaşamımıza göre olan doğruları ona sabırlı bir şekilde ve tamamen pozitif eğitimle öğretmemiz gerekir.

           Yavruluk döneminde hayatımıza giren sevimli dostumuzla ilgili yaşadığımız sorunların en önemlisi yetersiz otorite ve disiplindir. Bununla, köpek bakımı ile alakalı bilgisizlik ve tecrübesizlik birleştiğinde sorunlar bazen içinden çıkılamaz bir hale gelebilir. Bu doğrultuda minik dostumuzdan istemeyerek de olsa ayrılma kararı alınabilir.

      Böyle olumsuzluklar yaşamamanız ve köpeğinizle birlikte daha uyumlu, daha kaliteli bir birliktelik yaşayabilmeniz için profesyonel eğitim hizmeti vermekteyiz.

Sevimli dostlarınızla daha kaliteli bir birliktelik yaşamanızı sağlayacak eğitimlerin sırası aşağıdaki gibidir :

Tuvalet Eğitimi

Temel İtaat Eğitimi

İleri İtaat Eğitimi

Alan Koruma Eğitimi 

Bodyguard Eğitimi

Özel İstek Eğitimi

 

Köpeğiniz genelde eğitim bittikten sonra eve gittiğinde, ilk bir hafta on gün kadar aldığı tüm eğitimleri eksiksiz yapar. Ancak bu süreçten sonra şımarma ve gevşeme gibi problemlerin olması normaldir. Bu tür durumlarda eğitmenimizle tekrar çalışmalar yapılır ve yaşanan problemler anlatılır. Böylece oluşan ve gelecekte oluşabilecek problemlerin önüne geçilmiş olur.​